Вивчайте Німецьку мову в Німеччині в місті Регенсбюрг

Learn German @ HORIZONTE

Коли ми розробляли концепцію школи „Горизонт”, ми прийняли як безумовність, що ми будемо працювати, застосовуючи високі стандарти викладання, і поєднувати це з персональним і дружнім ставленням до кожного студента. І ніякої бюрократії в робочих відносинах. Це дало нам змогу отримати дуже ґрунтовну міжнародну репутацію. Основною темою наших курсів є таке:

Сучасна письмова та розмовна німецька мова, придбання та поглиблення навиків у розмовній практиці, знайомство з сучасним соціальним, політичним та культурним життям Німеччині.

Більшість студентів ( віком від 17 до 77 років, близько 500 осіб за рік), приїздять до нас по рекомендаціях своїх друзів та знайомих, які вже вчилися у нас та вважають нашу школу, установою, що пропонує:

  • велику кількість навчальних програм
  • програми орієнтовані на те, що цікавить наших студентів, та мають велику ефективність
  • високо кваліфікованих викладачів
  • теплу та дружню атмосферу (до 80 студентів)
  • маленькі інтернаціональні групи ( максимум 10, а в основному 8 чоловік в групі)
  • розташування самої школи та резиденції у центрі міста
  • цікаву розважальну програму
  • привабливі ціни

Регенсбург
Регенсбург (населення 145.000 мешканців) розташований на північному узбережжі річки Дунай, у самому серці Баварії. Це стародавнє місто було засновано Римлянами і майже до 19-го сторіччя залишалось одним з найважливіших міст Німеччини. Завдяки його середньовічним будівлям у центрі міста, Регенсбург вважається одним з найкрасивіших міст Німеччини. Ви відчуєте себе як вдома прогулюючись вузенькими вуличками та алейками, мальовничими парками у центрі міста та пивними забігайлівками, барами та ресторанчиками, театрами та кінотеатрами, та звичайно домівкою, якою є Регенсбург для 20.000 студентів, що там проживають та користуються надбаннями найкращої у Німеччині бібліотеки. Центр міста нібито оточений парковою зоною та набережною Дунаю, що і створює прекрасні можливості для проведення вільного часу на лоні природи.

З вікон нашої чудової школи та резиденції, розташованих у історичному центрі міста, відкривається прекрасний вид на середньовічний собор.

Курси
Ви опинитесь в інтернаціональній атмосфері школи, де відчуєте вдале поєднання різноманітних когнітивних, комунікативних, спонтанних та креативних методів у вивченні мови. Наші віддані викладачі є досвідченими спеціалістами у викладанні німецької мови. Як правило, наші курси поділені на шість рівнів, починаючи з „елементарного 1” (початківці) і закінчуючи „Високим” (наприклад, для викладачів німецької мови та студентів університетів). Кожен урок триває 45 хвилин.

Дати курсів, вартість, підготовчі курси до здачі екзаменів, різноманіття та опис курсів можна уточнити на нашому сайті.

Дозвілля
Ми б дуже хотіли познайомити Вас ближче з Німеччиною та її мешканцями. Ось чому ми організовуємо наступні програми дозвілля: екскурсії по місту з гідом, лекції з історії та політики Німеччини, літератури та лінгвістичних аспектів мови таких як фонетика, ідіоматичні вирази, часто вживані помилки, відео перегляди та вечірки у пабах. Також, ми організовуємо екскурсії до місцевих кулінарних закладів та пивоварень, автомобільного заводу БМВ, видавництв, до цукрової фабрики Регенсбурга та інше.

Кожну суботу є екскурсії до міст та історичних місць Баварії, кожної другої середи – екскурсії у другій половині дня. Щоп`ятниці можна приєднатись до походів, вело проїздів, плавання, катання на ковзанах, футбол, волейбол, біг та інше.

Всі екскурсії є безкоштовними, окрім вхідної плати та витрат на транспорт.

Проживання
Можливі наступні варіанти проживання:

  • шкільна резиденція з прямим зєднанням зі школою, що знаходяться на 4-му поверсі величезної будівлі у центрі міста. Це резиденція для некурців , де пропонуються кімнати для однієї особи та двох зі зручностями в кожній.
  • шкільна резиденція з прямим зєднанням зі школою, що знаходяться на 4-му поверсі величезної будівлі у центрі міста. Це резиденція для некурців , де пропонуються кімнати для однієї особи та двох зі зручностями в кожній. кімнаті: В резиденції є просторий хол, телевізор, спільна кухня, компютери та безкоштовний Інтернет.

Бронювання кімнат на одну особу здійснюється заздалегідь.

Сертифікати
Необхідно надіслати написаний тест разом з аплікаційною формою принаймні за 2 тижні до початку курсу. По прибуттю ви складаєте фінальний тест для того, щоб як найточніше визначити ваш мовний рівень та помістити вас у потрібну групу. По закінченню курсу вам видають сертифікат про проходження курсу навчання, вказуючи ваш рівень німецької мови на той момент.

Зарахування/Оплата
Рекомендується записуватись на курс навчання заздалегідь, що можна зробити поштою, факсом чи Інтернетом. Після того, як ви отримаєте наше підтвердження про зарахування на курс навчання, вам необхідно буде надіслати нам передплату за курс. Оплату також можна здійснювати кредитними картками, банківським трансфером, чеком, трепел-чеком та заказаним платежем. Оплата має бути здійснена до початку курсу або як виняток по прибуттю.

Заїзди, як правило, у неділю. Коли студент вибрав проживання у сім`ї, ми надсилаємо адресу та телефон сім`ї заздалегідь. У випадку проживання у шкільній або університетській резиденції заселення відбувається з п`ятої до сьомої години вечора. Регулярні автобуні рейси та потяги забезпечують гарне сполучення між Регенсбургом та аеропортом Мюнхена.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner