Mokykis vokiečių kalbos Regensburge – vokiečių kalbos kursai Vokietijoje

Deutsch lernen bei Horizonte!
Learn German @ HORIZONTE

Bernhard Freidl’as ir Martin Mayer’as, „Horizonte“ įkūrėjai:
Nuo pat „Horizonte“ įkūrimo pradžios mes vertinome aukštus mokymo standartus ir laikėmės jų, ir būtent dėl to, o taip pat ir dėl asmeniškos, draugiškos, nebiurokratiškos aplinkos mes įgijome teigiamą tarptautinę reputaciją. Didžiausias dėmesys mūsų kursuose yra skiriamas šioms sritims: šiuolaikinė rašytinė ir šnekamoji vokiečių kalba, kalbėjimo įgūdžių vystymas ir supažindinimas su dabartine socialine, politine ir kultūrine situacija Vokietijoje.

Dauguma mūsų studentų (o mes jų turime apie 500 per metus, nuo 17 iki 77 metų) ateina pas mus gavę rekomendacijas iš mūsų buvusių klausytojų, kurie ypač vertina:

 • mūsų turtingą programą;
 • naujausius, į bendravimą orientuotus, pragmatiškus ir labai efektyvius mokymo metodus;
 • kvalifikuotus ir atsidavusius mokytojus;
 • draugišką ir individualizuotą atmosferą, kokią galima pajusti tik mažoje mokykloje (maksimalus studentų skaičius – 80);
 • mažas tarptautines grupes (maks.12, vidutiniškai 8 studentai grupėje);
 • patogią mokyklos vietą ir gyvenimą miesto centre;
 • kultūrinę laisvalaikio programą;
 • konkurencingas kainas.
Regensburgas

Regensburgo miestas (turintis 145 000 gyventojų) yra įsikūręs Bavarijos širdyje, prie šiauriausio Dunojaus upės taško. Šį seną miestą įkūrė romėnai ir iki pat 19a. jis išliko viena svarbiausių miesto tipo gyvenviečių Vokietijoje. Regensburas su unikaliu viduramžių miesto centru, kur istorinę vertę turinčių pastatų pamatai išlikę dar nuo romėnų laikų, yra vienas gražiausių miestų Vokietijoje. Siauros miesto gatvelės ir skersgatviai, vaizdingos aikštės ir šurmuliuojantis miesto centras su daugybe barų, užeigų, restoranų, kavinių ir sodų, kuriuose gurkšnojamas alus, jums iš karto leis pasijusti kaip namuose. Besidomintiems kultūrine veikla taip pat bus ką veikti: galima aplankyti muziejus, teatrus, kino teatrus ir modernų universitetą, kuriame studijuoja 20 000 studentų ir kuris didžiuojasi viena turtingiausių bibliotekų visoje Vokietijoje. Miesto centrą pusračiu juosiantys parkai bei Dunojaus upės ir jos intakų apylinkės kvieste kviečia paiškylauti ir pailsėti gryname ore.

Mūsų šviesi ir moderni mokykla ir bendrabutis yra įsikūrę istoriniame miesto centre ir žvelgia į viduramžių katedrą.

Kursai

Tarptautinėje aplinkoje jūs išbandysite įvarius mokymo metodus, apjungiančius kognityvinius, komunikatyvinius, spontaniškus ir kūrybinius elementus. Mūsų atsidavę mokytojai yra puikūs spacialistai, sukaupę daug patirties mokant suaugusius klausytojus vokiečių kalbos. Mūsų kursai paprastai yra dalijami į šešis lygius, nuo Elementary 1 (pradedantys nuo pat pradžios) iki Advanced (t.y. vokiečių kalbos mokytojams ir studentams studijuojantiems vokiečių kalbą universitete). Viena pamoka trunka 45min.

Datos ir kainos, egzaminai, paruošiamieji kursai egzaminams, kiti kursai ir kursų aprašai pateikiami mūsų svetainėje:

Laisvalaikio programa

Mes norėtume supažindinti jus su Vokietija ir vokiečiais. Todėl organizuojame plačią laisvalaikio programą, į kurią įeina: ekskursijos po miestą su gidu, paskaitos apie Vokietijos istoriją, politiką ir literatūrą, lingvistines temas, pvz. fonetiką, idiomas ir tipines klaidas, video vakarai ir vakaronės užeigose. Taip pat siūlome kulinarinius užsiėmimus, išvykas su gidu į vietines kompanijas, pvz., alaus gamyklas, automobilių BMV gamyklą, Infineon, laikraščio leidyklą, Regensburo cukraus fabriką ir t.t.

Kas antrą sekmadienį rengiama dienos išvyka į kitą Bavarijos miestą ar šiaip lankytiną vietą. Kiekvieną trečiadienį organizuojama popiečio išvyka. Penktadieniais užsiimame sportine veikla: einame į žygius pėsčiomis ir dviračiais, plaukiojame, čiuožinėjame, bėgiojame, žaidžiame futbolą, tinklinį ir t.t.

Visi šie užsiėmimai yra nemokami, išskyrus įėjimo mokesčius ir transporto išlaidas.

Apgyvendinimas

Mes siūlome tokias alternatyvas:

 • Mokyklos bendrabutis, tiesiogiai besijungiantis su mokykla. Abu jie yra įsikūrę miesto centre esančio didžiulio pastato ketvirtame aukšte. Siūlome vienviečius ir dviviečius kambarius, kuriuose griežtai draudžiama rūkyti. Kiekviename kambaryje yra dušas ir tualetas. Taip pat yra erdvus bendras poilsio kambarys su TV, bendra virtuve, kompiuteriais ir nemokama interneto prieiga.
 • Universiteto bendrabutis (vienviečiai kambariai – kai kurie su dušais ir tualetais, bendra virtuvė)
 • Priimančios šeimos, siūlančios nakvynę ir pusryčius, nakvynę ir pusryčius+vakarienę, arba siūlančios patiems gamintis virtuvėje.

Rezervuojami vienviečiai kambariai, nebent pageidaujama kitaip. Apgyvendinimo negarantuojame – tai priklauso nuo to, ar yra laisvų kambarių.

Lygio nustatymas/Sertifikats

Jūs turėtumėte atsiųsti mums savo pradinį įvertinimo testą kartu su paraiška kursams, arba ne vėliau nei dvi savaitės prieš kursų pradžią. Jums atvykus bus atliktas galutinis jūsų vokiečių kalbos lygio įvertinimas, tam kad būtumėte paskirtas į tinkamiausią grupę. Kursų pabaigoje visi dalyviai gaus sertifikatus.

Užsirašymas į kursus/Apmokėjimo tvarka

Rekomenduojama užsiregistruoti į kursus kuo anksčiau. Tai galima padaryti internete, faksu arba paštu. Kartu su paraiškos forma, arba gavus mūsų patvirtinimą, prašom atsiųsti užstatą. Apmokėjimas gali būti atliktas kreditine kortele, banko pavedimu, čekiu, kelioniniu čekiu arba pervedimu per paštą. Likutis turi būti sumokėtas prieš kursų pradžią, vėliausiai – atvykus į vietą.

Atvykimas/Išvykimas

Atvykstama paprastai sekmadienį. Jei nusprendėte gyventi šeimoje, mes jums iš anksto atsiųsime tos šeimos adresą ir telefono numerį. Jei užsisakote kambarį mokyklos bendrabutyje arba universiteto bendrabutyje, atvykti reikėtų tarp 17 ir 19 val. Tarp Miuncheno oro uosto ir Regensburgo yra geras ir reguliarus susisiekimas autobusais ir traukiniais.

Daugiau informacijos vokiečių/anglų.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner