Mācīties vācu valodu Regensburgā – Vācu valodas kursi Regensburgā

Deutsch lernen bei Horizonte!
Learn German @ HORIZONTE

Kopš dibināšanas brīža 1986. gada īpašu vērību pievēršam augsti kvalificētām nodarbībām. Ar sarunas un rakstu valodas palīdzību:

 • paplašinām komunikatīvās spējas,
 • ievadām aktuālajā sabiedriskajā, politiskajā un kultūras situācijā Vācijā.
 • Mūsu studenti (starp 17 un 77, apmēram 500 ik gadu no vairāk kā 50 valstīm), kuri pie mums nonāk, lielākoties pateicoties citu studentu ieteikumiem, īpaši augstu vērtē:
 • mūsu diferencēto kursu piedāvājumu,
 • mūsu uz komunikāciju orientētās, elastīgās un ļoti efektīvās mācīšanas metodes,
 • pie mums strādājošos pasniedzējus,
 • draudzīgo, privātas mazas skolas atmosfēru (max. 80 personas),
 • mazas internacionālas grupas (max. 10, vidēji 8 personas grupā),
 • mūsu piedāvātās naktsmājas tieši blakus skolai vecpilsētas centrā,
 • mūsu brīvā laika programmu,
 • mūsu izdevīgās cenas.

Regensburga

Regensburga (145.000 iedzīvotāju) atrodas Bavārijas sirdī, Donavas visaugstākajā ziemeļu punktā un Bavārijas mežu malā. Šī romiešu dibinātā pilsēta no viduslaikiem līdz pat 19.gs. sākumam bija ekonomiski un politiski nozīmīgs centrs Vācijā.

Ar viduslaiku pieskaņu piesātinātajā vecpilsētā valda īpaša atmosfēra, tā, ka apmeklētāji šaurajās ieliņās un arī dzīvajos pilsētas laukumos, ātri vien jūtas kā mājās. Regensburga lutina savus viesus ar bagātīgu kultūras buķeti, ar daudziem kinoteātriem, teātriem, muzejiem, krodziņiem un alus dārziem. Gar Donavas un tās pieteku krastiem ir daudz iespēju nodarboties ar sportu un vienkārši jauki pavadīt brīvo laiku. Rēgensburgas universitāte ir viena no iecienītākajām Vācijā. Tajā studē 20.000 studentu, kuri izbauda modernu kopmītņu priekšrocības. Studentiem ir arī pieejama ļoti laba bibliotēka un ēstuve.

Mūsu gaišās un labi iekārtotās telpas atrodas biroju ēkā, klusā, vēsturiskā vietā ar skatu uz Domu. Blakus mācību telpām ir iekārotas nelielas naktsmājas mūsu studentiem.

Kursi

Internacionālā atmosfērā variet pie mums izdzīvot bagātīgi mainīgu mācību procesu, kas apvieno kognitīvus, komunikatīvus, spontānus un kreatīvus elementus. Mūsu nolīgtie pasniedzēji ir ar augstu kvalifikāciju un labu pieredzi vācu valodas kā svešvalodas pasniegšanā pieaugušajiem.

Parasti pie mums var mācīties 6 dažādos līmeņos, sākot no absolūtiem iesācējiem līdz augstākajam līmenim (piem., ģermānistikas studentiem palīdzam sagatavoties eksāmeniem, strādājam ar vācu valodas skolotājiem, papildinām viņu zināšanas). Viena mācību stunda ilgst 45 min.

Laiki un cenas, informācija par eksāmeniem, sagatavošanās kursi eksāmeniem, vairāk par kursiem un kursu apraksti

Programma brīvajam laikam

Mēs vēlamies Jūs iepazīstināt ar Vāciju un tās iedzīvotājiem, tāpēc esam izstrādājuši speciālu programmu brīvajam laikam, kuras ietvaros organizējam regulārus priekšlasījumus par Vācijas vēsturi, politiku un literatūru, ekskursijas pa Vācijas pilsētām, krodziņu vakarus, kulinārijas (piem., kopīgi gatavojam ēst) un lingvistikas vakarus (piem., par fonētiku, kā uzlabot valodu un izvairīties no kļūdām), kino un video pēcpusdienas/vakarus, kā arī uzņēmumu apskates (piem., alus darītavas, BMW, Infineon, izdevniecības, cukurfabriku u.c.), pus dienas (trešdienās) un visas dienas (katru 2.sestdienu) izbraucienus/ekskursijas, arī muzeju apmeklējumus, pastaigas un izbraucienus ar velosipēdiem, peldēšanu, slidošanu, futbolu, volejbolu, skriešanu…

Minētās aktivitātes ir bezmaksas (izņemot ieejas un braukšanas biļetes).

Naktsmītnes

Mēs piedāvājam sekojošus naktsmītņu variantus:

· mūsu mazās nesmēķētāju naktsmītnes blakus mācību telpām ar tiešu izeju uz skolu. Saviem studentiem mēs piedāvājam vienvietīgas un divvietīgas istabas ar dušu, tualeti un kopīgu virtuvi. Tāpat ir pieejams TV un bezmaksas internets,

· universitātes kopmītnes (vienvietīga istaba, pieejama virtuve, tai skaitā duša un tualete),

· dzīvošanu ģimenē, ar iespēju izmantot virtuvi, tiek piedāvātas brokastis un pēc izvēles arī vakariņas.

Jums vienmēr tiks iedalīta vienvietīga istaba, ja Jūs nepasūtīsiet divvietīgu. Katram no minētajiem naktsmītņu veidam ir ierobežots vietu skaits.

Sadalīšana pa grupām / Sertifikāts

Jūs reizē ar pieteikumu, vai vēlākais divas nedēļas pirms kursu sākuma, atsūtiet mums aizpildu mūsu izstrādātu testu, kas atklās mums Jūsu vācu valodas zināšanu līmeni. Tas mums ļaus jau priekšlaicīgi iedalīt Jūs konkrētajam kursam. Kad Jūs pie mums ieradīsieties, mēs sarunu veidā noteiksim Jūsu patieso zināšanu līmeni un iedalīsim Jūs Jums piemērotākajā grupā. Kursa beigās Jūs saņemsiet sertifikātu

Pieteikšanās / Apmaksa

Mēs lūdzam Jūs pieteikties kursiem iespējami ātri. Pieteikties variet elektroniskā veidā, izmantojot faksu vai pa pastu. Lūdzu, atsūtiet mums reizē ar pieteikumu, vēlākais pēc pieteikuma apstiprinājuma saņemšanas, Jums vēlamo apmaksas veidu (pārskaitījums, čeks, ceļojumu čeks, kredītkarte, pasta (naudas) pārvedums). Par mācībām jāmaksā pirms kursa sākuma, vēlākais ierodoties uz tām.

Iebraukšana / aizbraukšana

Parasti ierašanās notiek svētdienās. Mēs Jums pirms kursu sākuma aizsūtīsim Jūsu namatēva un namamātes adresi un telefona numuru, kurus Jūs lūdzu informējiet par precīzu Jūsu ierašanos. Ja Jūs esiet rezervējuši istabu mūsu skolas naktsmītnēs vai universitātes kopmītnēs, tad mēs Jūs gaidām skolā laikā no plkst. 17 līdz 19.

No Minhenes lidostas uz Regensburgu var izdevīgi atbraukt ar autobusu vai vilcienu.

Vairāk informācijas angļu valodās.

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner